KasInTheCut KasInTheCut
  • 03-04-2019
  • Mathematics
contestada

what is the answer to this?

what is the answer to this class=

Respuesta :

100114413 100114413
  • 03-04-2019

Answer:

The answer is six

Step-by-step explanation:

you take the length of 13 and subtract the length of 7

Answer Link

Otras preguntas

2 1/4 pounds of chocolate cost $9.00. What is the price per pound?
Philip pays $1620 in rent every month. This amount is $120 more than twice what his brother Paul pays for rent. How much does Paul pay for rent?
Gymnasts always perform on padded mats how do these mats protect the gymnast
An advantage to group therapy is that groups ______
which descriptive phrase from the scenario best represents lighthreardness?
What is one result of the Supreme Court’s decision in the McCullough versus Maryland case?
Use the order of operations to solve the following problem: 2+40 divided by (3-5)
Can somebody help with these three questions plz
The file explorer status bar displays ____. a. all view buttons b. only the details and large icons view buttons c. only the tiles, list, and content view butto
True or false a function is a preset formula that performs a calculation?