littled2206
littled2206
04-01-2020
Mathematics
contestada
can any of you answer this
Respuesta :
idiot001
idiot001
04-01-2020
Answer:
yes
Step-by-step explanation:
answer it by simply doing so, pretty basic.
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 48+ )
Otras preguntas
THe cost of a hamburger is $2.50. Each additional hamburger cost $2.00. Sully wrote this explicit rule to explain the sequence of costs: f(n) = 2 + 2.5(n-1).
What does E+mc^2 mean and how it came to be
What is the answer to this fraction problem 5/7 - 7/14?
Which equation in point-slope form contains the points (8, 10) and (–4, 2)?
Which of these steps might happen after a bill is sent to the president? The president can veto the bill. The president can send it to committee. The preside
twenty-two pencils cost $0.60 less than $5 what is the cost per pencil?
what right did Egyptian women have????
What is an action the first ruler of the Qin Dynasty took to control his empire?
The Gestalt Principle says, in summary: Our brains will always try to detect patterns or groups Our brains only reveal some of the world around us Our brains co
Aligning a graphic relative to the _______ is usually the best choice because it ensures that you don't accidentally position a graphic outside the page margins