ashiravildor6
ashiravildor6 ashiravildor6
  • 04-05-2020
  • Mathematics
contestada

Can someone pls help me with this ❤️❤️ ?!?

Can someone pls help me with this class=

Respuesta :

katkam6996
katkam6996 katkam6996
  • 04-05-2020

Answer:

A

Step-by-step explanation:

Answer Link
iixlexkinq
iixlexkinq iixlexkinq
  • 04-05-2020

Answer:

c

Step-by-step explanation:

if ur a weeb.

Answer Link

Otras preguntas

A rock falls off a cliff and hits the ground after three seconds.What is its velocity right before it hits the ground A. 0.31 m/s B. 3.3 m/s C. 9.8 m/s D. 29
Salvage value a. in theory, is equal to the present value of the future cash flows of the asset. b. should not be used to justify marginal investments. c. is th
If 12 apples cost $10.20 how much does one apple cost?
What led to the Boston Massacre?
It takes 40 units of maple sap to produce one unit of maple syrup. Jane and her family are bottling maple syrup in 20 oz. bottles. She notices that they add abo
How does the language in the first line of the preamble appeal to the readers
PLEASE HELP!! Will give brainliest!
What were the major factors contributing to u.s. territorial expansion in the 1840s?
Ella an three friends run in a relay race that is 14 miles long. each person runs equal part of the race. How many miles does each person run
New grass seeds grow rapidly. A grass seed has grown to 12 millimeters tall. Tomorrow it will be 23 millimeters tall, the next day it will be 34 millimeters tal