sophiamolina2006 sophiamolina2006
  • 04-05-2020
  • Mathematics
contestada

I need to solve for x and y

I need to solve for x and y class=

Respuesta :

almudenapaola248
almudenapaola248 almudenapaola248
  • 04-05-2020

Answer:

x= -1

y= -9

plug the answers in if you are still unsure.

Answer Link

Otras preguntas

What types of money are included in the M2 category? Check all that apply. Where do banks get money to lend to borrowers?
If the least value of n is 4, which inequality best shows all the possible values of n? (5 points) n < 4 n ≥ 4 n ≤ 4 n > 4
At the market,7 apples cost $4.55. What is the cost per apple?
Which sentence uses hyphens correctly?My sister in-law moved to New York.
Jacob’s cell phone service costs $5 each month plus $0.35 for each minute he uses. Every fraction of a minute is rounded up to the next minute. a. Draw a graph
Which of these writers influenced T. S. Eliot’s works the most
Guys, I need serious help. Brainliest goes to the most specific answer. Please Help!!!!!!!!
What is the difference between training and development?...
La es una comida típica. a. arroz b. frijoles c. paella
Identify the range of the function shown in the graph.