estebanurquidez77 estebanurquidez77
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

Wendy needs to purchase 36 vases witch cost $3 each

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-12-2020

Answer:

12

Step-by-step explanation:

36 divided by three

Answer Link
sierraberber200 sierraberber200
  • 03-12-2020
Not quite sure what you are asking but if you are asking for the total cost it is 108




You do 36 times 3
Answer Link

Otras preguntas

A country's knowledge assets are a type of_______ A. produced capital B. natural capital C. intangible capital D. social capital
what are the 5 functions of the integumentary system
A cancer, acute lymphoblastic leukemia, is caused by chromosomal translocation. How does this condition arise?
the sun will eventually become a
Calculate the number of molecules in 9.00 moles H2S.
The tone of a piece of literature is determined by:
70 is what percent of 50?
In which ways can voters cast ballots?
How could you increase the potential energy of an apple you were holding?
How many eggs does it take to equal a three ounce portion of lean cooked meat