hellopleaseanswer hellopleaseanswer
  • 02-03-2021
  • Mathematics
contestada

Please help me with both of the questions:)

Please help me with both of the questions class=

Respuesta :

glovercarrie
glovercarrie glovercarrie
  • 02-03-2021
the first one is 40 i will try and figure out the next one
Answer Link
JustJordan00
JustJordan00 JustJordan00
  • 02-03-2021
7. Would be C. $50
8. Would be D. $40 per hour
Answer Link

Otras preguntas

ShoeShop is having a sale on flip-flops. The first 2 pairs cost $8.50 each plus each additional pair costs $3.75. Mrs. Tyler can spend a maximum of $34.75 on fl
Question 3 in geometry
A box contains 2 green balls and 2 yellow balls. Reaching to the box and grab a yellow ball. Express the probability as a decimal.
Please help! We never learned this!
Charlotte bought packs of hot dogs for $4 each. Eack pack has 8 hot dogs. If she spent $16 how many hot dogs did she get
What are two examples of food products that a roux would be used as a base of the recipe?
The nutrients that provide the greatest amount of energy per gram are _____
The right of all people and nations to work out their own problems and future is known as: self-determination ratification abstention a covenant
how did cooperation with the pope help kings like charlemagne and the early roman emperors
Differences and similarities between islam and christianity essay