Seudónimo
Seudónimo
03-12-2016
Mathematics
contestada
64 video game ; 25% discount
Respuesta :
cockeandballes
cockeandballes
03-12-2016
64 divided by 4 is 16. The answer is 16 I believe!
Edit: I realized you were asking for the cost. That would be 48. 64 - 16 = 48.
Answer Link
Аноним
Аноним
03-12-2016
i hope this helps you 64.25/100 64.1/4 16 64-16=48
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 77+ )
Otras preguntas
Which of the following expressions is not equivalent to X ' ?A. X NAND XB. X NOR XC. X NAND 1D. X NOR 1
Graph the function. f(x)=2x^2-5 please help ill give you brainliest
helppppppppp id.k this
brainly is brainly am I correct
Use the value 3.14 for pi, and do not round your answers. Be sure to include the correct units in your answers.
HELP! :)) If 35 liters of petrol cost $21.00, what is the price per liter?
a=b=c then find the value of (a+b+c) ^2/a^2+b^2+c^2
What will change more solid NiCl2 is added
Use the quadratic formula to solve for x. 6x²-3x=1 Round your answer to the nearest hundredth. If there is more than one solution, separate them with commas.
Saw the following question on twitter, people were disagreeing and I wanted to see what u guys thought. What is the answer to the following problem? 6÷2(1+2)