katrinamariebolo
katrinamariebolo katrinamariebolo
  • 03-06-2021
  • Mathematics
contestada


Need help finding the cost! ASAP!

Need help finding the cost ASAP class=

Respuesta :

uwuowouwuowohelpme uwuowouwuowohelpme
  • 03-06-2021

Answer:

Apple Cost: $1.10

Orange Cost: $1.05

Three oranges and two apples cost: $5.35

Step-by-step explanation:

Answer Link
delilah0027
delilah0027 delilah0027
  • 03-06-2021
answer:
first one: 1.10$
second one: 1.05$
total: 5.35$
Answer Link

Otras preguntas

ASAP HELP ME WITH THIS QUESTIONN
Solve the following system of equations. 4x + 3y = -5 - 3x + 7y=13 ​
Types of dissolved substances that may be present in water​
Predict how a drug-free lifestyle will support the achievement of short- and long-term goals.
1. Tanya determined that the dimensions of a painted barn quilt needed to be 1 1/3 ft by 2 1/4 ft. What will be the area of the barn quilt? 2. Mrs. Smith oatmea
What is voltage drop?
Compare the Viking 1 and 2 probes to the Pathfinder probe that landed on Mars in 1997. How was their technology different?Mariner 4 and 9 and Viking 1 and 2 pro
Determine the qualities of the given set. (select all that apply. ){(x, y) | x > 0, y > 0}
quien me hace una canción de ley de los cosenos de C por favor le doy 100 estrellas y corona​
The sunglass hut stocks over 350 different styles of sunglasses. this depth of merchandise can be referred to as the store's _________