beatricenyarko beatricenyarko
  • 03-01-2017
  • Mathematics
contestada

Corey bought 2 1/2 liters of paint for $ 60.
What was the cost per liter of paint?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-01-2017
It costs $24 per liter.
Answer Link
FastLearner
FastLearner FastLearner
  • 03-01-2017
It would be 24$ per liter
Answer Link

Otras preguntas

Who’s here good in arabic, please help me. Whats the correct answer?
Why is rubisco so prevalent and important?
Which of the following is a true statement about culture? A.) Culture often changes very quickly. B.) Language is not a part of culture. C.) Culture does not in
Help this is due today!!!
Hhhhhhheeeeeeelllllpppppl
iş yeritehlike sınıfları kaça ayrılır isimleri yazınız​
Please solve this for me, I wanna get a decent grade
Helppppp thank you I appreciate it
PLEASE HELP XXXXXXXXXXXXXXXXXX
Which intelligence test measures children's ability to integrate different stimuli simultaneously and to demonstrate step-by-step thinking