5023373 5023373
  • 01-12-2021
  • Mathematics
contestada

If an item is $6.49 for 36 ounces, then it is $

Respuesta :

bellie140
bellie140 bellie140
  • 01-12-2021

Answer:

0.18

Step-by-step explanation:

Answer Link
lmei92234
lmei92234 lmei92234
  • 01-12-2021
0.18


Do it step by step
Answer Link

Otras preguntas

A squirrel helps carry out a plant’s reproduction. Arrange the steps in the correct order, starting with successful pollination.
which additional items does king alcinous tell all the phaeacian noblemen to give odysseus in book 13
With as much detail as possible give another example of an analogy for describing the difference between prokaryotic cells and eukaryotic cells
can somebody help me with this problem
Which pair of triangles is congruent by ASA?
How might a modern writer reinterpret a myth about two people who fall in love even though their families are mortal enemies?
“Is this how you raise your daughter! Is this what you teach her? Lessons to be a toy for American boys!” Papa spat out the words.        The color rose in Ma
Roger can run one mile in 8 minutes. jeff can run one mile in 6 minutes. if jeff gives roger a 1 minute head​ start, how long will it take before jeff catches u
Was the american revolution a radical movement apush
Which of the following is a culture characteristic common to most Native Americans