Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 47+ )
Otras preguntas
Which measurements could NOT represent the side lengths of a right triangle? A. 15 m, 9 m, 12 m B. 10 cm, 49.5 cm, 50.5 cm C. 48.5 ft, 32.5 ft, 39ft D.
I need help pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Given `y=x^{2\ }\ -\ 6x\ -40\ ` 1. Get the factored form (x-r) (x-s)
My cousin has 3 children, ages 2, 5, & 8. Compute the mean, range and standard deviation for the children. My niece also has 3 children. Their ages are 10,
Cuantas veces le cabe el 15 a el 13
I WILL GIVE 35 POINTS TO THOSE WHO ANSWER THESE QUESTIONS RIGHT NOOOO SCAMS PLEASE 1.according to John Parker did the British soldiers follow these orders exp
In developing a case conceptualization, one can either choose? a. Using a single theoretical orientation exclusively b. Employing a mixture of interventions fro
what is fossil ???? write
The resistant bacterial cells illustrate what characteristic of life? Responses A All living things respond to stimuli.All living things respond to stimuli. B A
two angles are complementary one angle has a measure of 40, and the other has a measure of (8x 2), what is the value of x?