HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

Answer number 5 a,b,c,d,e pls thanks
What element is in period 4, group 12?
Any gîrls here interested in zööm
How can you use an equation to make a prediction from a pattern?
What impact did the treaty of Paris have on the North America colonies
I need help with project
Mikaela purchased a paddleboard originally priced at $899. If all merchandise was on sa spent on the paddleboard? $385.67 $424.78 $578.51 $604.58
im sad and depressed because i just got called to the library to get told i didnt mke the team for the battle of the books
how much is 409,000x509,000
SECOND TIME ASKING HELP!!! 6. Jackie has n nickels and q quarters in her pocket. The total value of the coins is at least $24.75. Write an inequality that repre