Seudónimo
Seudónimo
04-02-2016
Spanish
contestada
Una oracion con la palabra " aqui "
Respuesta :
davidluo123
davidluo123
04-02-2016
Puedes comprar refrescos aqui./You can buy drinks here
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 23+ )
Otras preguntas
How do I solve this (see attachment)
Olive Oil costs $8.70 per liter. A restaurant owner buys 5.6 liter of olive oil. How much does the owner pay?
Which method is most likely to be used to determine the absolute age of animal bones that are less than 45,000 years old ?
Find the roots of this polynomial x^2 -9x+8
9x + 2(3x + 7) = -31
How do you find the whole number from the percentage increase?(Give an example)
Write a two column proof. can someone please help me with these questions? I have been struggling and have lots of other work. Happy New Years everyone! Enj
The cost of pumpkin seeds is proportional to their weight. A 24-ounce bag of pumpkin seeds costs $6.00. What is the unit rate for the pumpkin seeds? $0.24 per o
What was life like in the Mayan city states?
Ann wants to create a bookmark. She should 1.visit the appropriate URL and select the Add Bookmark command 2.select the Internet Options command and enter the a